HAVAİ FİŞEK GÖSTERİLERİ

Havai Fişek Gösteri Organizasyonları

Ajansımız tüm Türkiye geneline Özel davet ve Kutlamalarda, düğünlerde, Resmi, Özel Kurum ve Kuruluş açılışlarınızda, temel atma törenlerinde, festivallerde, resmi ve dini bayramlarda, şirketlerin, siyasi partilerin, derneklerin tanıtım, toplantılarında kongre ve diğer etkinliklerinde açık veya kapalı mekânlarda tasarıma dayalı unutulmaz gösteriler ve organizasyonlar düzenlenmektedir.

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda, Gecenin veya günün önemine uygun görsel efektler, tasarımlar, süslemeler yapılmaktadır. Havai fişek ve sahne efektleri konusunda Dünyanın ve Türkiye nin en büyük havai fişek ve proteknik efekt üreticileriyle çalışan ajansımız , kullandığı tüm ürünleri yapılacak gösterinin mükemmelliğini göz önüne alarak; konunun uzmanları tarafından verilen tanıtım seminerlerine katılarak sizler için seçmektedir.

Gösteriyi izleyen seyircilerin güvenliği açısından, firmamız özel geliştirilmiş güvenlikli ateşleme sistemleri ve tedbirleri ile sizlere kusursuz bir Show sunmaktadır. Ayrıca müzikle senkronizeli olarak yaptığımız gösterilerimizle sizlere uzun yıllar unutamayacağınız bir havai fişek Showunu izlettirmekten gurur duyar.

Unutmayınız ki gökyüzünde göreceğiniz her patlama gösteri değildir! Havai fişek atışlarımız Organizasyonun yapılacağı yerdeki güvenlik kuvvetlerinden alınan özel izinle Patlayıcı madde Ateşleyici yeterlilik belgesine sahip, konusunda uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır.

MEKANLAR

Get Adobe Flash player

TWITTER
FACEBOOK
Bizden Haberler